Mūsu vērtības

 

 

 

 

LABĀKAIS NO LATVIJAS ĀRĒM

Jūti, kā smaržo tikko noplūkts ābols? Kā garšo tikko plūkta zemene? Īsts vitamīnu sprādziens, kad mutē iemet sauju upeņu. MM, cik gardi!

 

Plukš! Tu atver zaptes burciņu un visa telpa pielīst ar īstu, dabisku, Latvijā augušu ogu un augļu smaržu.Šķiet, ka šī smarža pārņem prātu un gribas likties iekšā ar lielo karoti un izēst burciņu sausu. Tā ir mūsu saules enerģija uz zemes spēks, ko uzņem katra oga, katrs  Latvijā augušais auglis. Tikai mūsu zemē augušiem dārza un meža labumiem piemīt koncentrēta saules enerģija, ko ogas un augļi uzkrāj Latvijas īsajās vasarās. Tāpēc mēs arī gatavojam ievārījumus tikai no Latvijā augušiem augļiem un ogām.

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

MŪSU VĒRTĪBA-PATRIOTISMS

Viens no iemesliem, kāpēc es sāku gatavot ievārījumus, ir patriotisms. Lai ievārījums taptu, daudzos Latvijas dārzos, saimnieku gādīgās rokas stādīja ābeles, plūmes, ķiršus, upenes, avenes, zemenes, stādiņi gadiem ir audzēti un loloti. Arī  odziņas ir lasījušas radu, kaimiņu, draugu un citu palīgu čaklās rokas.

 

Darbs dara darītāju, un jebkurš labs darbs, kas paveikts Latvijā, dara stiprāku mūsu zemi. Vēlos strādāt un dzīvot šeit, Latvijā, un vēlos, lai arī mani bērni atrod savu vietu tieši Latvijā.

 
 
 
 

 

 

 

MŪSU VĒRTĪBA – DIZAINS

Krāsaino ievārījumu dizains ir radošu meklējumu rezultāts. Simtiem nelielu ievārījumu katliņu un burciņu rokādes, līdz nonācām līdz garšīgam, veselīgam un skaistam mākslas darbam. Tagad šie ievārījumi ir vieni no iecienītākajiem mūsu ražojumiem.

 

Krāsaino ievārījumu dizains ir radošu meklējumu rezultāts. Simtiem nelielu ievārījumu katliņu un burciņu rokādes, līdz nonācām līdz garšīgam, veselīgam un skaistam mākslas darbam. Tagad šie ievārījumi ir vieni no iecienītākajiem mūsu ražojumiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MŪSU VĒRTĪBA- DABISKAIS UN ORIĢINĀLAIS

Aromātiskais un veselīgais ievārījums top no Latvijā augušām ogām un augļiem, lielākoties vāktiem no mazām mājsaimniecībām- omīšu un opīšu dārzos, vākti no tiem pašiem ogu krūmiem vai augļu kokiem, kur tveicīgās vasarās basām kājelēm mielojas mazbērni ar saules pielietajām ogām. Mēs izvēlamies ekoloģiskā vidē augušus un nogatavojošās ogas un augļus, tikai pašas labākās. Gatavojot ievārījumus netiek izmantotas ne krāsvielas, ne garšas pastiprinātāji vai konservanti. Apvienojot mūsu vecmāmiņu prasmes un iemaņas ar mūsdienu modernajām iespējām, zaptes top gardas, svaigas un veselīgas.

 

Tomēr ar gardām ogām dažreiz ir par maz. Mūsu vērtība ir radošais gars un oriģinālais piegājiens ievārījumu gatavošanā. Mūsu TOP produkti ir ievārījumi ar ārstniecības augiem, kas noder imunitātes stiprināšanai un veselības atjaunošanai; ievārījumi ar garšvielām būs lielisks atklājums jebkuram gardēdim,  jo līdzās ierastajām saldajām deserta zaptēm mums ir arī ievārījumi, kas papildinās siera un pat gaļas ēdienus. Un mūsu īpašā dizaina zaptes- krāsainie ievārījumi.